COVID-19 PCR Testi

PCR testi, herhangi bir semptomu olmasa bile COVID-19 virüsünü taşıyan kişilerin en erken evrede belirlenmesini sağlamaktadır.

Kendinizde veya Yakınlarınızda COVID-19 Şüphesi
PCR testi ile hastalığın tanısının erken evrede konulması; sizin ve sevdiklerinizin tedavi, izolasyon ve önlem sürecinin erken başlamasına yardımcı olmaktadır.

Ameliyat Öncesi
Cerrahi bir operasyon ya da girişimsel bir işlem öncesi hem kendinizin hem de sağlık ekiplerinin güvenliği açısından PCR testi yaptırmalısınız.

Yurt Dışına Çıkış Öncesi
Yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız bazı ülkelere giriş için zorunlu olan PCR testlerinizin sonuçlarını en kısa sürede alabilirsiniz.

 

COVID-19 Antikor Testi

Elisa ve benzeri yöntemlerle yapılan antikor testlerinin hassasiyet ve doğruluğu, hızlı antikor testlerine göre oldukça yüksektir. İleri altyapıya sahip olan anlaşmalı laboratuvarlarımızda uygulanan, Elisa ve benzeri duyarlı yöntemlerin PCR ile birlikte kullanılması da doğru tanı şansını artırmaktadır. PCR ile IgM / IgG antikor testleri birlikte yapılarak hastalık ve evresi güvenli bir şekilde belirlenebilmektedir.

 

COVID-19 Hücresel Bağışıklık Testi

Türkiye ilk defa Gelişim Tıp Laboratuvarlarında uygulanan Covid 19!a karşı vücüdün tam bağışıklığının olup oluşmadığına gösteren bir testir.